5 razina jačine mikrovalova
Zagrijavanje mikrovalovima
Vanjska oplata od nehrđajućeg čelika
Tamnosiva unutrašnjost od emajla
Digitalne kontrole
Zapremina 20 l
Unaprijed programirano kuhanje (8 menija)
Kuhanje u više faza
Automatsko odmrzavanje
Funkcija "Quick start" za brz početak rada
Sat
Odgođeni početak rada
Programator vremena od 95 minuta
Snaga mikrovalova 700 W
Zvučni signali
Sigurnosno zaključavanje za djecu
Otvaranje vrata ručkom
Unutarnje posude pladnja (širina x promjer): 315 x 297 mm
Vanjske dimenzije (širina x visina x duljina): 452 x 262 x 351 mm
Težina: 10.5 kg
| Visina | 26,2 cm |
| Širina | 45,2 cm |
| Dubina | 35,1 cm |
| Težina | 10,5 kg |
| Boja | Stainless Steel |
| Zaslon | Da |
| Volumen | 20 l |
| Unutarnja površina | Lakirana |
| Roštilj | Ne |
| Tip mikrovalne pećnice | Basic |
| Otvaranje vrata | Lijevo |
| Topli zrak | Ne |
| Promjer obrtnog stola | 24,5 cm |
| Izlazna snaga mikrovalne pećnice | 700 W |
| Mogućnost ugradnje | Samostojeći |
| Upravljanje | Elektronika |
| Ugrađene opcije | Ne |