Kada sam u „prvoj brzini“, jedva da me čujete. A čak i ako me pojačate na punu snagu i zrak puše iz mene pri 6,8 m/s, i dalje sam značajno tiši od većine standardnih ventilatora.
I dalje mogu lako osvježiti cijelu prostoriju. Kada radim u punoj brzini, stvaram brzinu protoka zraka od 6,8 m/s, dok moja glava može automatski oscilirati na obje osi. Na taj način mogu jednoliko usmjeravati svjež zrak kroz cijelu prostoriju.
Kada sam isključen, moj zaslon pokazuje okolnu temperaturu oko mene. Na taj način možete brzo provjeriti je li me potrebno uključiti. To možete učiniti izravno na mom postolju ili, vrlo praktično, pomoću daljinskog upravljača.
A budući da sam tako tih, možda nećete ni primijetiti da radim. Zato imam mjerač vremena pomoću kojeg možete lako zadati nakon koliko vremena želite da se ponovo isključim. Time ćete spriječiti da vas moj tihi šum ometa u spavanju ili da nepotrebno radim dok vas nema.
Možete me podesiti prema svojim potrebama. Imam 3 razine brzine i mogu oscilirati s lijeva na desno te gore-dolje. Također imam tri načina rada.
Dodirna upravljačka ploča
Daljinski upravljač
Prikaz temperature prostorije
Automatsko vodoravno zakretanje od 70°
Automatsko okomito zakretanje od 90°
Odvojiva prednja rešetka omogućuje lako čišćenje
Razina buke: 38 - 53 dB
Ulazna snaga: 45 W
Masa: 2,1 kg
Dimenzije proizvoda: 33,2 × 24 × 23 cm
Visina: 33,2 cm
S postoljem: 24 × 23 cm
Masa: 2,1 kg
| Visina | 33,2 cm |
| Širina | 23 cm |
| Dubina | 24 cm |
| Težina | 2,1 kg |
| Boja | Bijela |
| Brzine | 3 |
| Ulazna snaga | 45 W |
| Vertikalno nagibanje | Da |
| Horizontalna rotacija | Da |
| Postavljanje | Radna površina |
| Promjer ventilatora | 23 cm |