Idealan za usisavanje tepiha, laminata, parketa, linoleuma, pločica, itd.
Infracrveni prednji senzor protiv sudara
Vrlo tih rad prikladan za kućne ljubimce
Uključen spremnik za vodu i krpa za brisanje
Vrijeme rada do 90 minuta po jednom punjenju
Daljinsko upravljanja putem zasebnog daljinskog upravljača
Stanica za punjenje s mogućnošću montiranja na zid ili namještaj
Automatski povratak do stanice za punjenje nakon dovršetka programa
Automatski povratak do stanice za punjenje kada baterija postane slaba
Automatsko isključivanje ako se kotači zaglave
Automatsko praćenje servisa s prikazom poruka upozorenja na zaslonu daljinskog upravljača
Svjetlo indikatora statusa na kućištu usisavača (stanje mirovanja, punjenje, napunjen do kraja)
Volumen spremnika za prašinu: 500 ml
Baterija: 2.600 mAh, litij-ionska (potpuno punjenje nakon približno 5 sati)
Razina buke: < 60 dB
| Visina | 8 cm |
| Širina | 32 cm |
| Dubina | 32 cm |
| Težina | 2,2 kg |
| Boja | Srebrna |
| Boja | Crna |
| Trajanje baterije | 90 min |
| Vrijeme punjenja | 5 h |
| Ulazna snaga | 25 W |
| Kapacitet vreće/kontejnera | 0,5 l |
| Broj programa | 4 |
| Mokro čišćenje | Da |
| Rotirajuća četka | Da |
| Timer | Da |
| Razina buke | 60 dB |
| Stanica punjača | Da |