Ljeti se u kupku može dodati i led kako bi rashladili i opustili vaša stopala
482 akupresurne točke za učinkovitu masažu stopala
20 zračnih mlaznica za svako stopalo stvara opuštajuću kupku s mjehurićima
Integrirani grijaći element održava temperaturu vode
Unutarnja duljina za stopala: max. 30 cm
Nožice protiv klizanja
Ulazna snaga 90 W
Duljina naponskog kabela: 1,5 m
Dimenzije (širina x duljina x visina): 343 x 423 x 245 mm
Težina: 2,2 kg
Napon i frekvencija: 230 V, 50 Hz
| Visina | 24,5 cm |
| Širina | 34,3 cm |
| Dubina | 42,3 cm |
| Težina | 2,2 kg |
| Boja | Zelena |
| Boja | Bijela |
| Boja | Ljubičasta |
| Broj funkcija | 3 |
| Ulazna snaga | 90 W |
| Broj točaka za masažu | 482 |
| Pedikura | Ne |