Mjeri postotak tjelesne masnoće i vode, mišića i kostiju
Raspon mjerenja do 180 kg (osjetljivost 100 g)
Vrlo tanki dizajn (visine samo 23 mm)
Memorija za 8 osoba s automatskom identifikacijom korisnika
Površina od nehrđajućeg čelika za jednostavno održavanje
Mogućnost odabira spola, visine (80 - 220 cm)
Raspon mjerenja masnoće
Raspon mjerenja vode
Raspon mjerenja mišićne mase
Mogućnost odabira mjerne jedinice (kg/lb/st:lb)
Isporučeni dodaci: 2x CR 2032 litijske baterije
Dimenzije (širina x dubina x visina): 310 x 300 x 23 mm
Težina: 2.0 kg
| Visina | 2,1 cm |
| Širina | 32 cm |
| Dubina | 32 cm |
| Težina | 2 kg |
| Boja | Crna |
| Boja | Bijela |
| Napajanje | Baterije |
| Maks. težina | 180 kg |
| Jedinice | kg/lb |
| Auto ON/OFF | Da |
| Točnost vaganja | 100 g |
| Tjelesna hidracija | Da |
| Memorija izmjerenih vrijednosti | Da |