7 inčni (17,8 cm) 16: 9 IPS HD zaslon
Visoka razlučivost 1024 x 600 piksela
Širok kut gledanja, svijetle boje
Čitač kartica (SD / SDHC / MMC)
Podrška za USB 2.0 utor
Zvučnik: 1 x 2 W
WIzbornik u CZ, DE, EN, ES, FR, GR, HR, HU, IT, NL, PL, PT, RO, RS, RU, SK, SV, TR
Format video playera: 720P RMVB MPEG1 (VCD, SVCD), MPEG2 (DVD), MPEG4 (DIVX, AVI)
Audio player Format: MP3, WMA
Formati statičnih slika JPEG, PNG
Slideshow fotografija / fotografija
Podesivi interval slideshowaadapter 100-240 V / DC 5 V 1,5 A (uključen)Dimenzije: 250 x 160 x 22 mm (šxvxd)Težina: 0,6 kg
Automatska reprodukcija videozapisa / slike / glazbe
Kalendar / Sat / Alarm / Timer
Podesiva svjetlina / kontrast / zasićenje
Daljinski upravljač
Izlazni priključak za slušalice
Zidni nosač VESA 75 x 75 mm
Stolno postolje
AC adapter 100-240 V / DC 5 V 1,5 A (uključen)
Dimenzije: 180x126x24mm (šxvxd)
Masa: 0,5 kg
| Visina | 12,6 cm |
| Širina | 17,8 cm |
| Dubina | 2,2 cm |
| Težina | 350 g |
| WiFi | Ne |
| Veličina ploče u inčima | 7 " |
| Veličina ploče u cm | 17,8 cm |
| Boja | Crna |
| Boja | Bijela |
| Daljinski upravljač | Ne |
| Napajanje | Mrežna utičnica |
| Zaslon | LED |
| Rezolucija | 1024 x 600 |
| USB ulaz | Da |
| Format prikaza | 16:9 |
| Audio datoteke | Ne |
| Ugrađeni zvučnici | Ne |
| DVB-T Tuner | Ne |
| Interna memorija | Ne |
| Video datoteke | Ne |
| Formati slika | JPEG, PNG |
| PC connection as monitor | Ne |
| Vremenska stanica | Ne |
| Installation options | VESA 75X75 |