Dodirni IPS zaslon dijagonale 10,1" (25,6 cm)
Visoka razlučivost: 1.280 x 800 piksela
Povezivost: Wi-Fi, MicroSD (SDHC / SDXC)
8 GB unutarnje pohrane (više od 10.000 fotografija)
Besplatna aplikacija za iOS i Android pametne telefone (Frameo)
Šaljite fotografije izravno iz besplatne aplikacije za pametne telefone
Primajte fotografije od prijatelja i obitelji bilo gdje u svijetu za samo nekoliko sekundi
Višejezična podrška
Uvoz s micro SD kartice te izvoz / sigurnosno kopiranje na micro SD karticu
Tekstualni opisi na zaslonu
Podesivi mjerač vremena za spavanje
Podesivi interval dijaprojekcije
Podesiva svjetlina
Podesivo postolje
Mogućnost postavljanja na zid
Ugrađeni zvučnik snage 1 W
Prilagodnik napajanja 100-240 V 50/60 HZ, 0,3 A ; 5 V / 2 A
Dimenzije: 259x177,8x17,5 mm (š x v x d)
Masa: 0,52 kg
| Visina | 17,7 cm |
| Širina | 25,9 cm |
| Dubina | 1,75 cm |
| Težina | 600 g |
| WiFi | Da |
| Veličina ploče u inčima | 10 " |
| Veličina ploče u cm | 25,6 cm |
| Daljinski upravljač | Ne |
| Napajanje | Mrežna utičnica |
| Zaslon | LED |
| Rezolucija | 1280 x 800 |
| USB ulaz | Ne |
| Format prikaza | 16:9 |
| Audio datoteke | Ne |
| Ugrađeni zvučnici | Da |
| DVB-T Tuner | Ne |
| Interna memorija | 4,6 GB |
| Video datoteke | Ne |
| PC connection as monitor | Ne |
| Vremenska stanica | Ne |