Do 7 km opseg na otvorenom
8 kanala
Upravljanje glasnoćom
Automatska pretraga kanala
Zvuk poziva
Monitor kanala
Automatsko potiskivanje šuma
Automatska štednja baterije
Zvuk potvrde emitiranja
Zaključavanje ON/OFF
Pozadinsko osvjetljenje zaslona
Mjerač baterije s upozorenjem niskog napona
Kopča pojasa koja se skida
Slušalice i utikač punjača (opcionalno)
Napajanje 3x AAA baterije (nisu uključene)
| Visina | 14,5 cm |
| Širina | 5,1 cm |
| Dubina | 3,5 cm |
| Domet | 7 km |
| Punjive baterije | Ne |
| Handsfree set | Da |
| Broj kombinacija kanala | 8 |
| Pozadinsko osvjetljenje | Da |