Veličina zaslona: 1.77" (boja TFT LCD)
Rezolucija: 128 x 160
CPU: MTK 6260M
DVOSTRUKA SIM KARTICA Standby
Mikro SDHC ulaz (do 16GB)
GSM Dual Band 850/900/1800/1900MHz
Poruke: SMS/MMS
Multimedija: Video player, FM Radio
SOS tipka u slučaju opasnosti
Zaključavanje tipaka
Tipke za brze pozive
Lampa
Baterija: 600mAh Li-Ionska baterija (240 sati u standby modu rada)
Napajanje: 5V 500mAh
Mikro USB 2.0
Dimenzije: 114 x 51.4 x 13.6 mm
Dodaci: USB kabel, AC adapter, Stanica za odlaganje i punjenje, Uputstva za upotrebu
| Visina | 11,4 cm |
| Širina | 5,1 cm |
| Dubina | 1,4 cm |
| Težina | 76 g |
| Utor za kartice | microSD/microSDHC |
| FM tuner | Da |
| LCD veličina | 1,8 “ |
| Reprodukcija | MP3/Video |
| ZOOM | Ne |
| GPS navigacija | Ne |
| Touchscreen display | Ne |
| Broj pozadinskih kamera | 0 |
| Broj prednjih kamera | 0 |
| Dual SIM | Da |
| 3.5 mm jack | Ne |
| Maximum standby time | 240 sati |
| Povećan otpor | Ne |