Dehidrator za hranu visokog kapaciteta s ukupnom površinom za dehiraciju od 1,11 m (60 % veća nego na standardnom dehidratoru za hranu promjera 32 cm).
Regulacija temperature pomoću gumba za intuitivno upravljanje
Podešavanje vremena u koracima od deset minuta s načinom za brzo postavljanje
10 pladnjeva od nehrđajućeg čelika za maksimalnu higijensku čistoću
1 pladanj za pripremu SIROVE hrane
LED zaslon s pozadinskim osvjetljenjem
Kontrola temperature od 35-75 °C omogućuje maksimalno zadržavanje prirodnih sastojaka.
Elektronički mjerač vremena za automatsko isključivanje
Dizajn pladnjeva za dehidraciju sprječava nastanak plijesni i optimizira protok zraka
Dimenzije pladnja za sušenje: 370 × 300 mm
Moguća visina po razini: 3 cm
Ugrađeni ventilator promjera 17 cm osigurava jednoliku dehidraciju na svim razinama pladnjeva
Prozirna vratašca i pladnjevi omogućuju provjeru procesa dehidracije u bilo kojem trenutku
Termalni osigurač protiv pregrijavanja
Ulazna snaga: 800 W
Dužina kabela napajanja: 1,10 m
Dimenzije (širina x dubina x visina): 350 × 390 × 510 mm
Masa: 9 kg
Napon i frekvencija: 220-240 V, 50 Hz
| Visina | 51 cm |
| Širina | 35 cm |
| Dubina | 39 cm |
| Boja | Crna |
| Ulazna snaga | 800 W |
| Kontrola temperature | Da |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Broj sita | 10 |
| Toplinska sigurnost | Da |