Dehidrator za hranu visokog kapaciteta s ukupnom površinom za dehiraciju od 1,18 m (65 % veća nego na standardnom dehidratoru za hranu promjera 32 cm)
Regulacija temperature pomoću gumba za intuitivno upravljanje
Podešavanje vremena pomoću načina za brze postavke
6 metalnih i 6 plastičnih toplinski otpornih pladnjeva za maksimalnu udobnost
1 pladanj za pripremu SIROVE hrane
LED zaslon s pozadinskim osvjetljenjem
Kontrola temperature od 35-70 °C omogućuje maksimalno zadržavanje prirodnih sastojaka.
Elektronički mjerač vremena za automatsko isključivanje
Dizajn pladnjeva za dehidraciju sprječava nastanak plijesni i optimizira protok zraka
Dimenzije pladnja za sušenje: 330 × 300 mm
Moguća visina po razini: 2 cm
Ugrađeni ventilator promjera 17 cm osigurava jednoliku dehidraciju na svim razinama pladnjeva
Prozirna vratašca i pladnjevi omogućuju provjeru procesa dehidracije u bilo kojem trenutku
Termalni osigurač protiv pregrijavanja
Ulazna snaga: 500 W
Dužina kabela napajanja: 1,10 m
Dimenzije (širina x dubina x visina): 345 × 450 × 310 mm
Masa: 5,9 kg
Napon i frekvencija: 230 V, 50 Hz
| Visina | 31 cm |
| Širina | 34 cm |
| Dubina | 45 cm |
| Težina | 5,9 kg |
| Boja | Crna |
| Ulazna snaga | 500 W |
| Kontrola temperature | Da |
| Broj sita | 6 |
| Toplinska sigurnost | Da |