Dehidrator za hranu visokog kapaciteta s ukupnom površinom za dehiraciju od 1,18 m (65 % veća nego na standardnom dehidratoru za hranu promjera 32 cm)
Regulacija temperature pomoću gumba za intuitivno upravljanje
Podešavanje vremena pomoću načina za brze postavke
12 toplinski otpornih pladnjeva za maksimalnu udobnost
1 pladanj za pripremu SIROVE hrane
LED zaslon s pozadinskim osvjetljenjem
Kontrola temperature od 35-75 °C omogućuje maksimalno zadržavanje prirodnih sastojaka.
Elektronički mjerač vremena za automatsko isključivanje
Dizajn pladnjeva za dehidraciju sprječava nastanak plijesni i optimizira protok zraka
Dimenzije pladnja za sušenje: 330 × 300 mm
Moguća visina po razini: 2 cm
Ugrađeni ventilator promjera 17 cm osigurava jednoliku dehidraciju na svim razinama pladnjeva
Prozirna vratašca i pladnjevi omogućuju provjeru procesa dehidracije u bilo kojem trenutku
Termalni osigurač protiv pregrijavanja
Ulazna snaga: 500 W
Dužina kabela napajanja: 1,10 m
Dimenzije (širina x dubina x visina): 345 × 450 × 310 mm
Masa: 5,9 kg
Napon i frekvencija: 230 V, 50 Hz
| Visina | 45 cm |
| Širina | 34,5 cm |
| Dubina | 31 cm |
| Težina | 5,9 kg |
| Boja | Crna |
| Ulazna snaga | 500 W |
| Kontrola temperature | Da |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Broj sita | 12 |
| Toplinska sigurnost | Da |