Ovaj kompaktni isušivač hrane nudi 5 pladnjeva za sušenje s podesivom visinom
LED zaslon s pozadinskim osvjetljenjem
Elektronička kontrola temperature od 40-70 °C omogućuje maksimalno zadržavanje prirodnih sastojaka
Elektronički mjerač vremena isključivanja
5 pladnjeva za sušenje s podesivom visinom
Kontrola temperature od 40-70 °C
Ugrađeni ventilator sa središnjom cijevi omogućuje jednoliko sušenje na svim razinama.
Prozirni poklopac i pladnjevi omogućuju provjeru procesa sušenja u bilo kojem trenutku.
Termalni osigurač protiv pregrijavanja
Ulazna snaga: 350 W
Dužina kabela napajanja: 1,35 m
Dimenzije (širina × dubina × visina): 320 × 320 × 285 mm
Masa: 2,2 kg
Napon i frekvencija: 220-240 V, 50/60 Hz
| Visina | 28,5 cm |
| Širina | 32 cm |
| Dubina | 32 cm |
| Težina | 2,2 kg |
| Boja | Bijela |
| Ulazna snaga | 350 W |
| Kontrola temperature | Da |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Broj sita | 5 |
| Toplinska sigurnost | Da |