Dehidrator za hranu prikladan za pripremu
5 standardnih rešetki za sušenje
Ugrađeni ventilator omogućuje jednoliku dehidraciju na svim razinama
Dizajn rešetki za sušenje sprječava nastanak plijesni i optimizira protok zraka
Prozirni poklopac i rešetke omogućuju trenutnu vizualnu kontrolu dehidracije
Poklopac i rešetke za sušenje mogu se prati u perilici posuđa
Osvijetljeni glavni gumb sa svjetlosnim indikatorom uključenosti
Termalni osigurač protiv pregrijavanja
Ulazna snaga: 250 W
Dužina kabela napajanja: 0,8 m
Dimenzije (širina x dubina x visina) yyš x 330 x yyv mm
Težina: 2,5 kg
Napon i frekvencija: 220-240 V, 50 Hz
| Visina | 23,5 cm |
| Širina | 33 cm |
| Dubina | 33 cm |
| Težina | 2,5 kg |
| Boja | Bijela |
| Ulazna snaga | 250 W |
| Kontrola temperature | Da |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Broj sita | 5 |
| Toplinska sigurnost | Da |