Pomični disk za rezanje od nehrđajućeg čelika
Natiskivač (129 x 84 mm) s iglicama protiv klizanja hrane
Natiskivač se može potpuno izvaditi za rezanje većih komada hrane
Pomični pladanj za hvatanje narezane hrane
Pomični dijelovi za jednostavno čišćenje i pranje (pladanj, ploča postolja, traka, natiskivač, disk za rezanje)
Ugrađena zaštita za prste
Sigurnosni mehanizam protiv iznenadnog uključenja, za zaštitu djece
Spremište kabela
Nožice protiv proklizavanja
Nazivna snaga 100 W
Dimenzije (duljina x dubina x visina): 339 x 246 x 206
Dimenzije kada je sklopljen bez trake za hranu (duljina x dubina x visina): 339 x 109 x 206
Težina: 1.98 kg
| Visina | 20,6 cm |
| Širina | 33,9 cm |
| Dubina | 24,6 cm |
| Težina | 2 kg |
| Boja | Bijela |
| Ulazna snaga | 100 W |
| Materijal | Plastika |
| Nagibanje | Da |
| Impulsni rad | Da |
| Maksimalna širina kriške | 15 mm |
| Zaštita prstiju | Da |
| Kontrola brzine | Ne |