Elektronička kuhinjska vaga s daskom za rezanje od pravog bambusa i odvojivim pladnjem od nehrđajućeg čelika
| Visina | 3,5 cm |
| Širina | 36 cm |
| Dubina | 23 cm |
| Boja | Crna |
| Boja | Bijela |
| Napajanje | Baterije |
| Maks. težina | 5 kg |
| Jedinice | g / ml |
| Auto ON/OFF | Da |
| Točnost vaganja | 1 g |
| Tara | Da |
| Zdjela | Metal |