Površina od nehrđajućeg čelika za lako i higijensko održavanje
Ultra tanki dizajn (visina samo 14 mm)
Posebna obrada površine sprječava mrlje od otisaka prstiju
Veliki LCD zaslon (57 x 27 mm) s plavim inverznim pozadinskim svjetlom
Važe do 5 kg
Poništavanje težine posude za vaganje (Tara)
Postupna funkcija ponovnog vaganja
4 senzora za veću točnost vaganja
Osjetljivost od 1 g
Mogućnost odabira mjernih jedinica (g/ml)
Indikator ispražnjenosti baterije i preopterećenosti (težina i nutritivne vrijednosti)
Automatsko isključivanje kod mirovanja (nakon 60 sekundi)
Priloženi dodatci:
Dimenzije (širina x dužina x visina): 201 x 201 x 14 mm
Težina: 0.47 kg
| Visina | 1,4 cm |
| Širina | 20,1 cm |
| Dubina | 20,1 cm |
| Težina | 470 g |
| Napajanje | Baterije |
| Maks. težina | 5 kg |
| Jedinice | g |
| Auto ON/OFF | Da |
| Točnost vaganja | 1 g |