Površina od nehrđajućeg čelika za lako i higijensko održavanje
Poništavanje težine posude za vaganje (Tara)
Postupna funkcija ponovnog vaganja
4 senzora za veću točnost vaganja
Osjetljivost od 1 g
Mogućnost odabira mjernih jedinica (g/ml)
Indikator ispražnjenosti baterije i preopterećenosti (težina i nutritivne vrijednosti)
Automatsko isključivanje kod mirovanja
Dimenzije (širina x dužina x visina): 160 x 230 x 14 mm
Težina: 0.48 kg
| Visina | 14 cm |
| Širina | 16 cm |
| Dubina | 23 cm |
| Težina | 480 g |
| Boja | Stainless Stee |
| Napajanje | Baterije |
| Memorija | Ne |
| Maks. težina | 5 kg |
| Jedinice | g |
| Auto ON/OFF | Da |
| Točnost vaganja | 1 g |
| Tara | Da |