Staklena površina za lako i higijensko održavanje
Važe do 5 kg
Senzori s kontrolama na dodir (dugotrajan rad bez gumba)
Poništavanje težine posude za vaganje (Tara)
Postupna funkcija ponovnog vaganja
4 senzora za veću točnost vaganja
Osjetljivost od 1 g
Mogućnost odabira mjernih jedinica (g/ml)
Indikator ispražnjenosti baterije i preopterećenosti
Automatsko isključivanje kod mirovanja
Dimenzije (promjer x visina): 200 x 14 mm
Težina: 0.4 kg
| Visina | 1,4 cm |
| Širina | 20 cm |
| Dubina | 20 cm |
| Težina | 400 g |
| Boja | Crna |
| Napajanje | Baterije |
| Memorija | Ne |
| Maks. težina | 5 kg |
| Jedinice | g |
| Auto ON/OFF | Da |
| Točnost vaganja | 1 g |
| Tara | Da |