Staklena površina za lako i higijensko održavanje
Važe do 5 kg
Senzori s kontrolama na dodir (dugotrajan rad bez gumba)
Poništavanje težine posude za vaganje (Tara)
Postupna funkcija ponovnog vaganja
4 senzora za veću točnost vaganja
Osjetljivost od 1 g
Mogućnost odabira mjernih jedinica (g/ml)
Indikator ispražnjenosti baterije i preopterećenosti
Automatsko isključivanje kod mirovanja (nakon 60 sekundi)
Dimenzije (širina x dužina x visina): 201 x 184 x 16 mm
Težina: 0.49 kg
| Visina | 1,6 cm |
| Širina | 20,1 cm |
| Dubina | 18,4 cm |
| Težina | 490 g |
| Napajanje | Baterije |
| Memorija | Ne |
| Maks. težina | 5 kg |
| Jedinice | g |
| Auto ON/OFF | Da |
| Točnost vaganja | 1 g |
| Tara | Da |