Odvojiva posuda od nehrđajućeg čelika za lako i higijensko održavanje
Važe do 5 kg (osjetljivost 1 g)
Senzori s kontrolama na dodir (dugotrajan rad bez gumba)
Poništavanje težine posude za vaganje (Tara)
Postupna funkcija ponovnog vaganja
Mogućnost mjerenja zapremine mlijeka i vode (ml/fl:oz)
4 senzora za veću točnost vaganja
Mogućnost odabira mjernih jedinica (g/lb:oz)
Indikator ispražnjenosti baterije i preopterećenosti
Automatsko isključivanje kod mirovanja (nakon 2 minute)
Dimenzije (širina x dužina x visina): 188 x 225 x 73 mm
Unutarnje dimeznije posude (promjer x visina): 170 x 50 mm
Težina: 0.39 kg
| Visina | 7,3 cm |
| Širina | 18,8 cm |
| Dubina | 22,5 cm |
| Težina | 390 g |
| Boja | Crna |
| Boja | Bijela |
| Napajanje | Baterije |
| Memorija | Ne |
| Maks. težina | 5 kg |
| Jedinice | g |
| Auto ON/OFF | Da |
| Točnost vaganja | 1 g |
| Tara | Da |
| Zdjela | Metal |