Praktična odvojiva plastična posuda
Važe do 5 kg / osjetljivost 1 g
Tara (oduzimanje težine posude ili mogućnost postupnog ponovnog vaganja)
Mogućnost odabira mjernih jedinica (g/ml/oz)
Indikator ispražnjenosti baterije i preopterećenosti
Automatsko isključivanje kod mirovanja
1x 3V CR2032 litijska baterija
Zapremina posude za vaganje: 2000 ml
Dimenzije bez posude (širina x dužina x visina): 168 x 226 x 40 mm
Dimenzije s posudom (širina x dužina x visina): 266 x 244 x 100 mm
| Visina | 10 cm |
| Širina | 26,6 cm |
| Dubina | 24,4 cm |
| Težina | 608 g |
| Boja | Bijela |
| Napajanje | Baterije |
| Maks. težina | 5 kg |
| Jedinice | g |
| Auto ON/OFF | Da |
| Točnost vaganja | 1 g |
| Tara | Da |
| Zdjela | Plastika |