Površina CoolTouch
3 radna položaja (zatvoreno / otvoreno 90° / otvoreno 180°)
Mogućnost pečenja bez dodavanja ulja
Automatska kontrola temperature
Odvojivo korito za kapanje ulja
Lako čišćenje korištenjem samo papirnatog ručnika
Ploče za pečenje sigurne za perilicu suđa
Odvojeni indikatori za rad i zagrijavanje
Toplinski izolirana ručka prikladna i za pritiskanje sendviča
Zaključavanje u zatvorenom položaju radi lakšeg nošenja
Mogućnost spremanja u okomitom položaju
Protuklizne nožice
Ulazna snaga 2100 W
Dimenzije (širina × dubina × visina): 380 × 320 × 185 mm
Masa: 6 kg
| Visina | 18,5 cm |
| Širina | 38 cm |
| Dubina | 32 cm |
| Težina | 6 kg |
| Boja | Srebrna |
| Ulazna snaga | 2100 W |
| Termostat | Da |
| Sustav za grill | Otvoreni i zatvoreni |
| Tip roštilja | Električni |
| Površina za roštilj | Anti-Stick |
| Ploča za roštilj | Combo |
| Ploča za kapanje | Da |