Pametni zaslon prikazuje fazu pečenja (Rare (slabo), Medium (srednje), Well done (dobro pečeno))
Sustav Cool Touch, površina roštilja se ne pregrijava
3 radna položaja (zatvoreni / otvoren 90° / otvoren 180°)
Mogućnost roštiljanja bez dodavanja ulja
Automatska regulacija temperature s prozorom indikatora
Lako se čisti pomoću papirnatih ručnika
Odvojivi pladanj za kapanje ulja
Zasebni indikatori za rad i za zagrijavanje
Toplinski izolirana ručka prikladna i za pritiskanje sendviča
Mogućnost spremanja u okomitom položaju
Protuklizne nožice
Odjeljak za spremanje kabela napajanja
Ulazna snaga 2100 W
Dimenzije (širina × dubina × visina): 376 × 330 × 162 mm
Masa: 4,7 kg
| Visina | 16,2 cm |
| Širina | 37,6 cm |
| Dubina | 33 cm |
| Težina | 4,7 kg |
| Boja | Srebrna |
| Ulazna snaga | 2100 W |
| Termostat | Da |
| Sustav za grill | Otvoreni i zatvoreni |
| Tip roštilja | Električni |
| Površina za roštilj | Anti-Stick |
| Ploča za roštilj | Rebrasta |
| Gornja ploča za pečenje | Rebrasta |
| Ploča za kapanje | Da |