5 razina jačine mikrovalova
Vanjska oplata od bijelog emajla
Unutrašnjost od bijelog emajla
Digitalne kontrole
Zapremina 20 l
Odmrzavanje bazirano na težini i vremenu
Funkcija "Quick start" za brz početak rada
Programator vremena od 95 minuta
Snaga mikrovalova 700W
Snaga grilla 1000 W
2 kombinacije načina kuhanja
Unaprijed programirano kuhanje (8 menija)
Funkcija odgođenog početka rada
Rešetka za grill
Zvučni signali
Sat
Otvaranje vrata ručkom
Sigurnosno zaključavanje za djecu
Promjer rotirajuće ploče 255 mm
Dimenzije (širina x visina x duljina): 440 x 258 x 355 mm
| Visina | 25,8 cm |
| Širina | 44 cm |
| Dubina | 35,5 cm |
| Težina | 11,2 kg |
| Boja | Bijela |
| Zaslon | Da |
| Volumen | 20 l |
| Unutarnja površina | Lakirana |
| Roštilj | Da |
| Otvaranje vrata | Lijevo |
| Topli zrak | Ne |
| Izlazna snaga roštilja | 1000 W |
| Promjer obrtnog stola | 25,5 cm |
| Izlazna snaga mikrovalne pećnice | 700 W |
| Mogućnost ugradnje | Samostojeći |
| Upravljanje | Mehaničko |
| Ugrađene opcije | Ne |