Mikrovalno grijanje za jednostavno i brzo podgrijavanje i kuhanje
| Visina | 25,6 cm |
| Širina | 45,1 cm |
| Dubina | 35,4 cm |
| Boja | Crna |
| Volumen | 17 l |
| Unutarnja površina | Emajlirana |
| Roštilj | Ne |
| Tip mikrovalne pećnice | Basic |
| Otvaranje vrata | Lijevo |
| Izlazna snaga mikrovalne pećnice | 800 W |
| Mogućnost ugradnje | Samostojeći |
| Upravljanje | Mehaničko |