Unutarnja temperatura i vlažnost
LCD zaslon s plavim pozadinskim osvjetljenjem kratkom
Digitalni prikaz vremena
Format prikaza: 12 / 24 sata
Kalendar
Buđenje zvučnim signalom
Funkcija odgode budilice
Prikaz temperature u °C / °F
Raspon unutarnje temperature: 0°C ~ +50°C
Raspon vlage u prostoru: 20% ~ 90%
Min / Max snimanje temperature i vlažnosti
Napajanje: 1 baterije AA od 1,5 V ( nisu isporučene )
Dimenzije: ( š / v / d ) 93 x 94 x 38 mm
Masa: 101 g
| Visina | 9,3 cm |
| Širina | 9,4 cm |
| Dubina | 3,8 cm |
| Težina | 101 g |
| Boja | Crna |
| Boja | Bijela |
| Alarm | Da |
| Snooze | Da |
| Projekcija vremena | Ne |
| Kalendar | Da |
| Faze mjeseca | Ne |
| Tlak zraka | Ne |
| Uključeni senzori | Ne |
| Vlažnost zraka | Da |
| USB ulaz | Ne |
| Bežični prijenos sa senzora | Ne |
| Radio-Controlled time | Ne |
| Indikator unutrašnje temperature | Da |
| Indikator vanjske temperature | Ne |
| Datum | Da |
| Povijest pritiska | Ne |