3 brzine
Promjer oštrice ventilatora 40 cm
Automatsko horizontalno gibanje od 90° s mogućnošću isključivanja
Podesivi kut nagiba
Prednja i stražnja metalna zaštitna rešetka
Protu klizne nožice
Zaštita od pregrijavanja
| Visina | 54 cm |
| Širina | 45,2 cm |
| Dubina | 29,4 cm |
| Težina | 3,2 kg |
| Brzine | 3 |
| Ulazna snaga | 40 W |
| Vertikalno nagibanje | Da |
| Horizontalna rotacija | Da |
| Postavljanje | Radna površina |
| Promjer ventilatora | 40 cm |
| Podesivo po visini | Ne |