Za vrućih ljetnih dana, ventilator sa stalkom ugodno osvježava zrak. 3 podesive brzine s maksimalno 50 W snage ili vodoravno osciliranje za optimalno usmjeravanje zraka lako se podešavaju na dodirnoj ploči ili daljinskim upravljačem.
Veličina 31“
3 brzine puhanja (niska / srednja / visoka)
Vodoravno zakretanje / osciliranje
Dodirna upravljačka ploča
Daljinski upravljač
Mjerač vremena
Maks. protok zraka: 7,38 m3/min
Maks. brzina protoka zraka: 0,68 m/s
Maks. razina buke: 56,1 dB
Dužina kabela napajanja: 1,6 m
Snaga: 50 W
Motor:
Visina: 31“ / 78,5 cm
Dužina kabela napajanja: 1,6 m
Masa: 1,99 kg
Maksimalna ulazna snaga: 50 W
Razine brzine: 3
Okomito automatsko zakretanje: Ne
Vodoravno automatsko zakretanje: Da
Daljinski upravljač: Da
Mjerač vremena: 7,5 h
Visina: 78,5 cm
Širina: 20 cm (stalak)
Dubina: 20 cm (stalak)
Masa: 1,99 kg
Boja: Crna
| Visina | 78,5 cm |
| Širina | 20 cm |
| Dubina | 20 cm |
| Težina | 2 kg |
| Boja | Crna |
| Brzine | 3 |
| Ulazna snaga | 50 W |
| Vertikalno nagibanje | Ne |
| Horizontalna rotacija | Da |