Ultra tanki dizajn (90 mm)
Štedi prostor
Vrlo tih rad
Upravljačka ploča na dodir
Daljinski upravljač
Mogućnost automatskog okretanja
3 ventilatora
3 brzine za svaki ventilator (neovisne)
Ukupno 7 mogućnosti rada ventilatora
Timer pokazuje preostalo vrijeme rada (0.5 sata - 7.5 sati)
Ulazna snaga 90 W
Razina buke 50 dB
Dimenzije (širina x dužina x visina): 295 x 295 x 1110 mm
Težina: 4.4 kg
| Visina | 111 cm |
| Širina | 29,5 cm |
| Dubina | 29,5 cm |
| Težina | 4,4 kg |
| Boja | Crna |
| Brzine | 3 |
| Ulazna snaga | 90 W |
| Vertikalno nagibanje | Ne |
| Horizontalna rotacija | Da |
| Postavljanje | Stojeći |
| Promjer ventilatora | 15 cm |
| Podesivo po visini | Ne |