Ventilator s postoljem
Prednja i stražnja metalna zaštitna rešetka
3 brzine
Promjer ventilatora 40 cm
Automatsko horizontalno gibanje od 90° s mogućnošću isključivanja
Podesivi kut nagiba
Podesiva visina od 103 do 126 cm
Stabilno križno postolje
Nožice protiv klizanja
Zaštita od pregrijavanja
Ulazna snaga: 50 W
Razina buke: 50 dB (A)
Duljina naponskog kabela: 1.6 m
Dimenzije (širina x duljina x visina): 625 x 625 x 1260 mm
Težina: 2.7 kg
Napon i frekvencija: 220-240 V, 50 Hz
| Visina | 126 cm |
| Širina | 62,5 cm |
| Dubina | 62,5 cm |
| Težina | 2,7 kg |
| Boja | Bijela |
| Brzine | 3 |
| Ulazna snaga | 50 W |
| Vertikalno nagibanje | Da |
| Horizontalna rotacija | Da |
| Postavljanje | Stojeći |
| Promjer ventilatora | 40 cm |
| Podesivo po visini | Da |