Samo je malo tiša od mene. Imam 12 razina brzine. U „prvoj brzini“ odašiljem samo 37,7 dB, a čak i na četvrtoj razini brzine još uvijek sam tiši od 40 dB. Čak i ako me pojačate na punu snagu i zrak puše iz mene pri 8 m/s, i dalje ne premašujem sigurnu razinu od 58 dB.
Ali da odgovorim na početno pitanje - razni izvori tvrde da je razina zvuka „relativne tišine“ za standardne prostorije u rasponu od 33 - 37 dB. Ja sam tih.
Elegantan sam, ali skroman. Visok sam tek malo manje od 70 cm i vizualno sam vrlo diskretan, bilo u spavaćoj sobi, dnevnom boravku ili uredu. Ostat ću neupadljiv. Međutim, i dalje mogu lako osvježiti cijelu prostoriju. Kada radim na maksimalnoj jačini, stvaram brzinu protoka zraka od 8 m/s, dok moja glava može automatski oscilirati na obje osi pod kutem do 90°. Na taj način mogu jednoliko usmjeravati svjež zrak kroz cijelu prostoriju.
Kada sam isključen, moj zaslon pokazuje okolnu temperaturu oko mene. Na taj način možete brzo provjeriti je li me potrebno uključiti. To možete učiniti izravno na mom postolju ili, vrlo praktično, pomoću daljinskog upravljača.
A budući da sam tako tih, možda nećete ni primijetiti da radim. Zato imam mjerač vremena pomoću kojeg možete lako zadati nakon koliko vremena želite da se ponovo isključim. Time ćete spriječiti da vas moj tihi šum ometa u spavanju ili da nepotrebno radim dok vas nema.
Možete me podesiti prema svojim potrebama. Imam 12 brzina i tri postavke kuta osciliranja u svakom smjeru. Također imam tri načina rada.
Osim što sam tih, također sam učinkovit i ekonomičan. Budući da sam opremljen elektromotorom bez četkica, za rad trebam samo 26 W. U usporedbi sa standardnim ventilatorima, to mi daje nekoliko prednosti - bolju učinkovitost, pouzdanost i trajanje, smanjeno održavanje i manju težinu.
Promjer lopatica ventilatora 25 cm
Odvojiva prednja rešetka omogućuje lako čišćenje
Daljinski upravljač
Prikaz temperature prostorije
Podesivi kut okomitog zakretanja od 30° / 60° / 90°
Podesivi kut vodoravnog zakretanja od 30° / 60° / 90°
Visoka brzina od 8 m/s
Maks. razina buke: 58 dB
Ulazna snaga: 26 W
Visina: 68,6 cm
Promjer postolja: 28,4 cm
Masa: 2,2 kg
| Visina | 68,6 cm |
| Širina | 28,4 cm |
| Dubina | 28,4 cm |
| Težina | 2,2 kg |
| Boja | Bijela |
| Brzine | 3 |
| Ulazna snaga | 26 W |
| Vertikalno nagibanje | Da |
| Horizontalna rotacija | Da |
| Postavljanje | Stojeći |
| Promjer ventilatora | 25 cm |