Idealan za usisavanje tepiha, laminata, parketa, linoleuma, pločica, itd.
Infracrveni prednji senzor protiv sudara
Vrlo tih rad prikladan za kućne ljubimce
BLDC motor za dug vijek trajanja
Uključen spremnik za vodu i krpa za brisanje
Protok vode se regulira pomoću električne pumpe
Mogućnost odabira do 3 intenziteta jačine vode
Program cik-cak za izvanredno čišćenje poda
Vrijeme rada do 120 minuta po jednom punjenju
Daljinsko upravljanja putem zasebnog daljinskog upravljača
Daljinsko upravljanje putem WiFi aplikacije za mobilni telefon
Stanica za punjenje s mogućnošću montiranja na zid ili namještaj
Automatski povratak do stanice za punjenje nakon dovršetka programa
Automatski povratak do stanice za punjenje kada baterija postane slaba
Automatsko isključivanje ako se kotači zaglave
Može prelaziti preko pragova visine do 1,5 cm
Automatsko praćenje servisa s prikazom poruka upozorenja na zaslonu daljinskog upravljača
Svjetlo indikatora statusa na kućištu usisavača (stanje mirovanja, punjenje, napunjen do kraja)
Baterija: 2.600 mAh, litij-ionska (potpuno punjenje nakon približno 5 sati)
Razina buke: < 60 dB
Wifi 2,4 GHz / 5 GHz
| Visina | 9,8 cm |
| Širina | 33,5 cm |
| Dubina | 33,5 cm |
| Težina | 2,5 kg |
| Boja | Crna |
| Trajanje baterije | 120 min |
| Kapacitet vreće/kontejnera | 0,5 l |
| Broj programa | 4 |
| Mokro čišćenje | Da |
| Rotirajuća četka | Da |
| Priključna stanica | Da |
| Timer | Da |
| Razina buke | 60 dB |
| Ulazni napon | 28 W |