Idealan za usisavanje tepiha, laminata, parketa, linoleuma, pločica, itd.
Infracrveni prednji senzor protiv sudara
Vrlo tih rad prikladan za kućne ljubimce
BLDC motor za dug vijek trajanja
Centralni sustav usisavača s dvije rotacijske četkice:
snažan središnji usisavač s kombiniranom rotacijskom četkom je također idealan za usisavanje tepiha i tvrdih podova
rotacijske bočne četkice za savršeno čišćenje kutova
Uključen spremnik za vodu i krpa za brisanje
Protok vode se regulira pomoću električne pumpe
Mogućnost odabira do 3 intenziteta jačine vode
Vrijeme rada do 120 minuta po jednom punjenju
Daljinsko upravljanja putem zasebnog daljinskog upravljača
Daljinsko upravljanje putem WiFi aplikacije za mobilni telefon
Stanica za punjenje s mogućnošću montiranja na zid ili namještaj
Automatski povratak do stanice za punjenje nakon dovršetka programa
Automatski povratak do stanice za punjenje kada baterija postane slaba
Automatsko isključivanje ako se kotači zaglave
Može prelaziti preko pragova visine do 1,5 cm
Automatsko praćenje servisa s prikazom poruka upozorenja na zaslonu daljinskog upravljača
Svjetlo indikatora statusa na kućištu usisavača (stanje mirovanja, punjenje, napunjen do kraja)
Baterija: 2.600 mAh, lit
Wifi 2,4 GHz / 5 GHz
| Visina | 7,9 cm |
| Širina | 33,5 cm |
| Dubina | 33,5 cm |
| Težina | 2,5 kg |
| Boja | Crna |
| Trajanje baterije | 120 min |
| Vrijeme punjenja | 5 h |
| Ulazna snaga | 25 W |
| Kapacitet vreće/kontejnera | 0,5 l |
| Broj programa | 4 |
| Mokro čišćenje | Da |
| Rotirajuća četka | Da |
| Razina buke | 60 dB |
| Stanica punjača | Da |