Idealan za usisavanje tepiha, laminata, parketa, linoleuma, pločica, itd.
Infracrveni prednji senzor protiv sudara
Vrlo tih rad prikladan za kućne ljubimce
Može prijeći na tepih visine 2 cm
Centralni sustav usisavača s dvije rotacijske četkice:
snažan središnji usisavač s rotacijskom četkom je također idealan za usisavanje tepiha
rotacijske bočne četkice za savršeno čišćenje kutova
Funkcija "pranja" s posebnim antistatičkim čistačem prašine (priložen) s navlaživanjem zahvaljujući potpunom sustavu brisanja s priloženim spremnikom za vodu
Vrijeme rada do 120 minuta po jednom punjenju
Daljinsko upravljanja putem zasebnog daljinskog upravljača
Daljinsko upravljanje putem mobilne WiFi aplikacije
Stanica za punjenje s mogućnošću montiranja na zid ili namještaj
Automatski povratak do stanice za punjenje nakon dovršetka programa
Automatski povratak do stanice za punjenje kada baterija postane slaba
Automatsko isključivanje ako se kotači zaglave
Može prelaziti preko pragova visine do 1,5 cm
Automatsko praćenje servisa s prikazom poruka upozorenja na zaslonu daljinskog upravljača
Svjetlo indikatora statusa na kućištu usisavača (stanje mirovanja, punjenje, napunjen do kraja)
Volumen spremnika za prašinu: 500 ml
Baterija: 2.150 mAh, Li-ion (potpuno punjenje nakon približno 5 sati)
Razina buke: < 60 dB
Wifi 2,4 GHz / 5 GHz
Dimenzije (širina x dubina x visina): 345 × 345 × 85 mm
Masa: 2,5 kg
| Visina | 8,5 cm |
| Širina | 34,5 cm |
| Dubina | 34,5 cm |
| Težina | 2,5 kg |
| Boja | Zlatna |
| Trajanje baterije | 120 min |
| Vrijeme punjenja | 5 h |
| Ulazna snaga | 25 W |
| Kapacitet vreće/kontejnera | 0,4 l |
| Broj programa | 4 |
| Mokro čišćenje | Da |
| Rotirajuća četka | Da |
| Timer | Da |
| Razina buke | 60 dB |
| Stanica punjača | Da |