13,3" (33,8 cm) TFT LED zaslon 16:9
Visoka razlučivost 1280 x 800 piksela
Čitač kartica (SD / SDHC / MMC)
Podrška za USB 2.0 utor
Zvučnik: 2x2W
Izbornik na EN, CZ, SK, HU, PL, ES, IT, FR, DE, RS, EL
Video format: FLV, MP4, AVI, MKV, MOV,RMVB
Audio format: MP3, FLAC, APE
Format fotografije: JPG, PNG, BMP
Dijaprojekcija fotografija
Podesivi interval prezentacije
Automatska reprodukcija videozapisa / slike / glazbe
Kalendar / sat / alarm / mjerač vremena
Podesiva svjetlina
Daljinski upravljač
Izlazni priključak za slušalice
Na zid VESA 75 x 75 mm
Stolno postolje
AC adapter 100-240 V / DC 12 V 1 A (uključen)
Dimenzije: 318x224x25mm (šxvxd)
Težina: 1,1 kg
| Visina | 22,4 cm |
| Širina | 31,8 cm |
| Dubina | 2,5 cm |
| Težina | 650 g |
| WiFi | Ne |
| Veličina ploče u inčima | 13 " |
| Veličina ploče u cm | 33,3 cm |
| Utor za kartice | SD/SDHC/SDXC |
| Boja | Crna |
| Daljinski upravljač | Da |
| Napajanje | Mrežna utičnica |
| Zaslon | LCD TFT |
| Rezolucija | 1280 x 800 |
| USB ulaz | Da |
| Format prikaza | 16:9 |
| Audio datoteke | Da |
| Ugrađeni zvučnici | Da |
| DVB-T Tuner | Ne |
| Interna memorija | Ne |
| Video datoteke | Da |
| Formati slika | JPEG, PNG |
| PC connection as monitor | Ne |
| Vremenska stanica | Ne |