Potpuno odvojiva prednja ploča
Prilagodljive pozadinske boje osvjetljenja (ZELENA/PLAVA/ŽUTA/CIJAN/LJUBIČASTA/BIJELA)
Digitalni sat
PLL FM / AM (18 memorijskih mjesta za FM, 12 memorijskih mjesta za AM)
RDS (Radio podatkovni sustav)
MP3,WMA,FLAC, WAV
Izlazna snaga 4 x 40 W maks.
2 pojasna ekvilizatora (sa 7 postavki)
Kontrola basa i visokih tonova
Kontrola raspodjele glasnoće (naprijed-nazad, lijevo-desno)
Glasnoća
Bluetooth 2.1 A2DP (glazba, zvanje)
USB priključak
Utor za SD / MMC
Prednji AUX ulaz
Stražnji RCA
Line izlaz 2V
Ugrađeni ISO priključak
Napajanje strujom 12 V (10.5-14.4V)
| Visina | 5 cm |
| Širina | 17,8 cm |
| Dubina | 10 cm |
| Težina | 0,8 kg |
| Bluetooth | Da |
| Ukupna izlazna snaga (RMS) | 4x40 W |
| USB | Da |
| Drive | Ne |
| Utor za kartice | SD/SDHC |
| Boja | Crna |
| FM tuner | DIGITAL |
| Daljinski upravljač | Da |
| FM pre-sets | 30 |
| Kontrola na volanu spremna | Ne |
| Subwoofer izlaz | Ne |
| Izlaz za pojačalo | Da |
| Tipke s pozadinskim osvjetljenjem | Plava |
| Map coverage | Ne |