MP3 / WMA reproduktor
USB / SD / MMC ulaz
Prednji AUX ulaz
Potpuno odvojiva prednja ploča
LCD zaslon s pomičnim tekstom
Sustav radiopodataka (RDS)
30 memorijskih mjesta AM / FM tražila (18 za FM, 12 za AM)
Pripremljene krivulje ekvilizatora
Zasebne kontrole dubokih i visokih tonova
Kontrole balansa lijevih i desnih te prednjih i zadnjih zvučnika
Glasnoća
RCA linijski izlaz
Daljinski upravljač
Izlazna snaga: 40 W x 4 Ch
Nosač ISO-DIN
| Visina | 5 cm |
| Širina | 17,8 cm |
| Dubina | 10 cm |
| Težina | 0,8 kg |
| Bluetooth | Ne |
| Ukupna izlazna snaga (RMS) | 4x40 W |
| USB | Da |
| Drive | Ne |
| Utor za kartice | SD |
| Boja | Crna |
| FM tuner | DIGITAL |
| Daljinski upravljač | Da |
| FM pre-sets | 30 |
| Kontrola na volanu spremna | Ne |
| AUX | Da |
| Subwoofer izlaz | Ne |
| Izlaz za pojačalo | Da |
| Tipke s pozadinskim osvjetljenjem | Crvena |
| Map coverage | Ne |