Dubina otvorene vage samo 7 cm
Posebno veliki LCD zaslon (72 x 35 mm)
Ojačano sigurnosno staklo (4 mm)
Važe do 3 kg
Poništavanje težine posude za vaganje (Tara)
Postupna funkcija ponovnog vaganja
Osjetljivost od 1 g
Mogućnost odabira mjernih jedinica (g/lb.oz)
Indikator ispražnjenosti baterije i preopterećenosti
Automatsko isključivanje kod mirovanja
Maksimalni promjer posude za vaganje: 20 cm
Dimenzije (širina x dužina x visina): 158 x 225 x 286 mm
Težina: 0.56 kg
| Visina | 15,8 cm |
| Širina | 22,5 cm |
| Dubina | 28,6 cm |
| Težina | 560 g |
| Boja | Srebrna |
| Napajanje | Baterije |
| Memorija | Ne |
| Maks. težina | 3 kg |
| Jedinice | g |
| Auto ON/OFF | Da |
| Točnost vaganja | 1 g |
| Tara | Da |
| Zdjela | Staklo |