5 razina jačine mikrovalova
Zagrijavanje mikrovalovima
Vanjska oplata od bijelog emajla
Unutrašnjost od bijelog emajla
Digitalne kontrole
Zapremina 17 l
odmrzavanje bazirano na težini
Funkcija "Quick start" za brz početak rada
Programator vremena od 95 minuta
Snaga mikrovalova 700 W
Sat
Unaprijed programirano kuhanje (8 menija)
Kombinirano kuhanje
Funkcija odgođenog početka rada
Zvučni signali
Sigurnosno zaključavanje za djecu
Otvaranje vrata pritiskom na gumb
Promjer rotirajuće ploče 245 mm
Dimenzije (širina x visina x duljina): 450 x 260 x 340 mm
| Visina | 26 cm |
| Širina | 45 cm |
| Dubina | 34 cm |
| Težina | 10,5 kg |
| Boja | Bijela |
| Zaslon | Da |
| Volumen | 17 l |
| Unutarnja površina | Lakirana |
| Roštilj | Ne |
| Tip mikrovalne pećnice | Basic |
| Otvaranje vrata | Lijevo |
| Topli zrak | Ne |
| Promjer obrtnog stola | 24,5 cm |
| Izlazna snaga mikrovalne pećnice | 700 W |
| Mogućnost ugradnje | Samostojeći |
| Upravljanje | Elektronika |
| Ugrađene opcije | Ne |