Očitanje unutarnje temperature
Očitanje vanjske temperature
Memorijski zapisi maksimuma/minimuma
Temperaturni raspon u zatvorenom prostoru: 0°C do +50°C
Temperaturni raspon na otvorenom prostoru: - 20°C do +60°C
Prikaz temperature u °C / °F
Buđenje zvučnim signalom
Funkcija alarma i odgode alarma
Format prikaza: 12 / 24 sata
LCD zaslon s kratkotrajnim bijelim pozadinskim osvjetljenjem
Postavljanje na stol
1 senzor isporučen
Prijenos signala između glavnog uređaja i senzora do 30 m ( na otvorenom području )
Prijemna frekvencija senzora: 433 MHz
Napajanje: 2 baterije AAA od 1,5 V ( nisu isporučene )
Napajanje senzora: 2 x 1,5 V tip AAA (baterije nisu isporučene)
Dimenzije glavne jedinice: ( š / v / d ) 78 x 78 x 30 mm
Masa glavne jedinice: 66 g
| Visina | 7,8 cm |
| Širina | 7,8 cm |
| Dubina | 3 cm |
| Težina | 66 g |
| Boja | Crna |
| Alarm | Da |
| Snooze | Da |
| Projekcija vremena | Ne |
| Kalendar | Ne |
| Faze mjeseca | Ne |
| Tlak zraka | Ne |
| Uključeni senzori | Da |
| Vlažnost zraka | Ne |
| USB ulaz | Ne |
| Bežični prijenos sa senzora | Da |
| Vremenska prognoza | Ne |
| Radio-Controlled time | Da |
| Indikator unutrašnje temperature | Da |
| Indikator vanjske temperature | Da |
| Datum | Ne |
| Povijest pritiska | Ne |